O firmie

Firma EKO-RAFF z Warszawy istnieje od 2007 roku. Przez lata naszego funkcjonowania zdobyliśmy doświadczenie i wiedzę, niezbędne do jak najlepszej obsługi klientów. Zakres naszych działań obejmuje obszar całej Warszawy oraz miast i gmin ościennych.

Główne usługi świadczone przez EKO-RAFF to:

wywóz nieczystości, odpadów, gruzu, wszelkich odpadów budowlanych, śmieci oraz sort odpadów i odzysk surowców wtórnych.

Wszystkie usługi oferowane przez nas są zgodne z regulaminem utrzymania czystości i porządku na terenie Warszawy (z dn. 1.09.2006) oraz Ustaw opisujących działalność tego typu (Dz.U.Nr.62 poz. 628 i pokrewne). Obsługujemy zarówno odbiorców indywidualnych jak i podmioty gospodarcze.

Zostaliśmy wyróżnieni certyfikatem Rzetelna Firma.

Jesteśmy w stanie obsłużyć zarówno odbiorców indywidualnych jak i podmioty gospodarcze. W zakresie obsługi inwestycji na stałe współpracujemy z kilkunastoma dużymi firmami. Oprócz wywozu odpadów, nieczystości i śmieci, oferujemy wynajem kontenerów na gruz, kontenery na odpady i śmieci. Dostarczamy tylko nowe, estetyczne i czyste kontenery. Podstawiamy je we wskazane miejsce.

Jako firma zajmująca się wywozem odpadów i nieczystości jesteśmy bardzo elastyczni i zawsze dostosowujemy się do potrzeb i terminów klienta. Działamy szybko, solidnie i fachowo. Dzięki nowoczesnemu wyposażeniu możemy zorganizować zarówno wywóz nieczystości płynnych jak i wywóz śmieci stałych.

Jesteśmy do dyspozycji wszystkich firm zajmującym się szeroko pojętą branżą budowlaną, posiadamy i świadczymy wynajem nowoczesnych kontenerów na gruz, sami również zajmujemy się wywozem gruzu oraz wszystkich odpadów budowlanych.

Nasza wykwalifikowana kadra pracownicza oraz płynność finansowa firmy to atuty, dzięki którym jesteśmy w stanie przyjąć nawet najbardziej nietypowe zlecenia z zakresu wywozu odpadów czy gruzu. Po wcześniejszym kontakcie przygotujemy kontener na śmieci czy odpady, który będziemy w stanie dostarczyć bardzo szybko!

Mamy 2 sortownie na terenie Warszawy – co sprawia, że jesteśmy bardzo mobilni i bardzo szybko realizujemy wszystkie zlecenia.

Zapraszamy do podpisania stałej umowy z EKO-RAFF! Zapewniamy możliwość negocjacji cen!

Wszystkie zlecenia na wywóz nieczystości, odpadów, śmieci i odpadów budowlanych a także na wynajem kontenerów na gruz czy też inne odpady, realizujemy zgodnie z umową lub po kontakcie telefonicznym.