Sprzedaż i transport materiałów sypkich

W ramach usług naszej firmy oferujemy szybki i sprawny przewóz materiałów sypkich powszechnie wykorzystywanych w budownictwie, ogrodnictwie, przemyśle spożywczym czy chemicznym. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, zapewniamy optymalne warunki do transportu takich materiałów jak piasek, ziemia ogrodowa, torf, żwir, tłuczeń i innego rodzaju kruszywa.

Gwarancja bezpieczeństwa podczas transportu

Nasza firma dysponuje nowoczesną i wyspecjalizowaną flotą pojazdów przystosowanych do bezpiecznego przewozu materiałów sypkich. Do realizacji zleceń wykorzystujemy samochody ciężarowe o różnej pojemności, które umożliwiają załadunek i wyładunek transportowanych materiałów o standardowej kubaturze. Do skutecznego zabezpieczania ładunków sypkich w czasie jazdy stosujemy odpowiednie osłony, dzięki którym transportowane kruszywo zachowuje swoje pierwotne właściwości i nie wysypuje się na drogę.

Na wysoką jakość naszych usług transportowych składa się nie tylko zaawansowany sprzętu i zaplecze logistyczne, ale przede wszystkim doświadczeni fachowcy. Nasi specjaliści każde zlecenie realizują w sposób profesjonalny i terminowy, służą fachowym doradztwem, a także zapewniają indywidualne podejście do każdego Klienta.

Transport poza terenem Warszawy – tłuczeń Piaseczno i ziemia ogrodowa Józefów

Na przestrzeni ostatnich lat nawiązaliśmy owocną współpracę z wieloma firmami z sektora budowlanego, które potrzebowały wsparcia m.in. przy transporcie tłucznia (niezbędnego do wytworzenia asfaltu) czy przewozu ziemi ogrodowej na terenie Piaseczna, Pruszkowa, Józefowa i okolic. Z powodzeniem działamy również w całej Warszawie i innych sąsiednich gminach. Niezależnie od lokalizacji, zawsze gwarantujemy szybki czas realizacji oraz atrakcyjne ceny.

Skontaktuj się:

EKO-RAFF Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Ul. Królowej Marysieńki 33m/94
02-954Warszawa

Telefon: 602-332-047