Kontenery na gruz Warszawa i okolice – wynajem kontenerów budowlanych

Proponowany przez nas wynajem kontenerów na gruz i odpady budowlane stanowi odpowiedź na potrzeby klientów, którzy chcą leganie pozbyć się różnego rodzaju pozostałości po pracach budowlanych oraz przeprowadzaniu remontów.

Kontenery na gruz Warszawa i okolice – wynajem kontenerów budowlanych

 

Dysponujemy kontenerami na odpady budowlane o różnych gabarytach, stąd też z powodzeniem możemy dopasować się do Państwa potrzeb oraz oczekiwań. Do powierzonych nam zleceń podchodzimy indywidualnie, z najwyższą dokładnością rzetelnością, stąd też dbamy nie tylko o wysoką jakość kontenerów, ale także o to, aby były one czyste oraz spełniały wszystkie wymogi techniczne.

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że wszelkie działania na placu budowy wymagają odpowiedniego tempa i pola do manewru, a zalegające na nim odpady i gruz mogą skutecznie zakłócić ich harmonogram. Wychodząc więc na przeciw Państwa oczekiwaniom, zapewniamy wtedy modele z otwartą górną przestrzenią ładunkową, które mają możliwość otwierania tylnych burt. Dzięki temu proces załadunku odpadów w znacznym stopniu się skraca. Dysponujemy także kontenerami na odpady budowlane w wersji zamkniętej, kiedy pozostałości po pracach jest stosunkowo niewiele i stanowią głównie nieczystości komunalne.

Wynajem kontenerów na gruz (odpady budowlane)

 

Oferujemy dostarczanie kontenerów pod wskazany adres zawsze na czas i w możliwie jak najbardziej atrakcyjnych cenach. Te uzależniamy przede wszystkim od pojemności sprzętu, długości jego najmu, a ponadto modelu oraz ilości odpadów. Nasze usługi kierujemy zarówno do klientów indywidualnych, jak również firm, biur oraz instytucji. Każdemu z Państwa jesteśmy w stanie stworzyć ofertę skrojoną na miarę potrzeb oraz oczekiwań. Gwarantujemy zarówno podstawienie kontenerów budowlanych, jak również kompleksowy wywóz odpadów. Już dziś zapraszamy do kontaktu.

Skontaktuj się:

EKO-RAFF Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Ul. Królowej Marysieńki 33m/94
02-954Warszawa

Telefon: 602-332-047