Kontenery na gruz Warszawa i okolice – wynajem kontenerów budowlanych

Proponowany przez nas wynajem kontenerów na gruz i odpady budowlane stanowi odpowiedź na potrzeby klientów, którzy chcą legalnie pozbyć się różnego rodzaju pozostałości po pracach budowlanych oraz przeprowadzaniu remontów. Przyjmujemy zlecenia na terenie takich miast jak Warszawa, Marki, Legionowo oraz gmin ościennych.

Kontenery na gruz Warszawa i okolice – wynajem kontenerów budowlanych

Dysponujemy kontenerami na odpady budowlane o różnych gabarytach, stąd też z powodzeniem możemy dopasować się do Państwa potrzeb oraz oczekiwań. Do powierzonych nam zleceń podchodzimy indywidualnie, z najwyższą dokładnością rzetelnością. Dbamy nie tylko o wysoką jakość kontenerów, ale także o to, aby były one czyste oraz spełniały wszystkie wymogi techniczne.

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że wszelkie działania na placu budowy wymagają odpowiedniego tempa i pola do manewru, a zalegające na nim odpady i gruz mogą skutecznie zakłócić ich harmonogram. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom zapewniamy modele z otwartą górną przestrzenią ładunkową, które mają możliwość otwierania tylnych burt. Dzięki temu proces załadunku odpadów w znacznym stopniu się skraca. Dysponujemy także kontenerami na odpady budowlane w wersji zamkniętej, kiedy pozostałości po pracach jest stosunkowo niewiele i stanowią je głównie nieczystości komunalne.

Wynajem kontenerów na gruz (odpady budowlane)

Kontenery na gruz dostarczamy pod wskazany adres zawsze na czas i w możliwie jak najbardziej atrakcyjnych cenach. Te uzależniamy przede wszystkim od pojemności sprzętu, długości jego najmu, a ponadto modelu oraz ilości odpadów. Nasze usługi kierujemy zarówno do klientów indywidualnych, jak również firm, biur oraz instytucji. Każdemu z Państwa jesteśmy w stanie stworzyć ofertę skrojoną na miarę potrzeb oraz oczekiwań. Gwarantujemy zarówno podstawienie kontenerów budowlanych, jak również kompleksowy wywóz odpadów. Już dziś zapraszamy do kontaktu.

Skontaktuj się:

EKO-RAFF Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Ul. Królowej Marysieńki 33m/94
02-954Warszawa

Telefon: 602-332-047