tel. +48664916888

Wynajem kontenera na śmieci

W ramach usług naszej firmy oferujemy wynajem kontenerów na śmieci, które umożliwiają prawidłową i legalną utylizację wszelkich odpadów, w tym odpadów budowlanych, które nie nadają się do składowania w tradycyjnych pojemnikach na odpady komunalne. W trosce o zadowolenie naszych Klientów nasze pojemniki udostępniamy po wcześniejszym wyczyszczeniu i sprawdzeniu ich stanu technicznego.

Ponadto kontenery na odpady dostępne w naszej ofercie dostosowane są do wygodnego składowania i transportu śmieci w dowolnej ilości i o zróżnicowanej kubaturze, dzięki czemu znajdą Państwo rozwiązanie skrojone na miarę indywidualnych potrzeb. Świadczymy usługi na terenie takich miast jak Warszawa (na całym terenie), Marki, Legionowo oraz gminy ościenne.

Kontener kp 10 czy kontener kp-5 – czym kierować się przy wyborze kontenera na śmieci?

Wynajem kontenera o pojemności odpowiadającej ilości i rozmiarom zalegających śmieci to niezawodny sposób na zoptymalizowanie kosztów ich wywozu. Zapewniamy indywidualne podejście do każdego klienta, dlatego w naszej ofercie znajdą Państwo:

  • kontener KP-5 pojemność 5m3,
  • kontener KP-7 pojemność 7m3,
  • kontener KP-10 pojemność 10m3,
  • kontener KP-15 pojemność 15m3,
  • kontener KP-18 pojemność 18m3,
  • kontener KP-20 pojemność 20m3,
  • kontener KP-22 pojemność 22m3,
  • kontener KP-26 pojemność 26m3,
  • kontener KP-30 pojemność 30m3,
  • kontener KP-36 pojemność 36m3.

Wynajęcie kontenera na śmieci – legalna utylizacja

Zamówienie jednego z naszych kontenerów na śmieci to najprostszy sposób na legalny i bezpieczny wywóz śmieci, odpadów po budowie czy remoncie oraz innych nieczystości stałych, których składowanie na posesji może grozić mandatem karnym. Nasi fachowcy zadbają o ich prawidłowy transport i utylizację, dzięki czemu będą Państwo cieszyć się uporządkowanym terenem na prywatnej lub firmowej posesji.

Kontenery Piaseczno – wynajem poza terenem Warszawy

Posiadamy zaplecze pojazdów przystosowanych do przewozu i odbioru kontenerów na śmieci i odpady masowe, dzięki czemu realizacja zamówień przebiega terminowo. Nasze wysokiej klasy kontenery podstawiamy na terenie Warszawy i okolic, m.in. w Pruszkowie, Piasecznie czy Józefowie, a w celu zasięgnięcia dodatkowych informacji dotyczących naszego cennika czy wolnych terminów, zapraszamy do kontaktu z naszymi doradcami.

Skontaktuj się:

EKO-RAFF Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Ul. Królowej Marysieńki 33m/94
02-954Warszawa

Telefon: 602-332-047