tel. +48664916888

Przesiewacz do ziemi – wynajem mobilnego przesiewacza bębnowego

Mobilny przesiewacz stanowi optymalne rozwiązanie dla firm, których przedmiotem działalności jest recykling materiałów budowlanych. Bardzo dobrze sprawdza się także w branży związanej z recyklingiem odpadów, sortowaniem oraz kompostowaniem, a ponadto produkcją biomasy. Słowem – przesiewacze do ziemi sprawdzą się wszędzie tam, gdzie istnieje konieczność zastosowania zautomatyzowanej oraz mobilnej techniki przesiewu. Sprzęt dostarczamy na terenie takich miast jak m.in. Warszawa, Marki, Legionowo oraz gminy ościenne.

Przesiewacz bębnowy do ziemi

Proponujemy Państwu wynajem przesiewacza mobilnego firmy Pronar 20.72. Ten wysokiej klasy sprzęt charakteryzuje się dużą wydajnością przesiewania, która osiąga do 150 m3/godz. Pojemność kosza zasypowego wynosi 6 m3, natomiast długość bębna 6,2 m. Dedykowany jest on przesiewaniu różnego rodzaju materiałów, w tym m.in. przesiewaniu ziemi, gruzu, kompostu, piasku, a ponadto śmieci, torfu etc. Zasada działania tego przesiewacza jest bardzo prosta. Ponadto zastosowano w nim czyszczącą szczotkę, co powoduje, że jest to maszyna praktycznie bezobsługowa. Co istotne, silnik z zespołem pompowym w tym przesiewaczu bębnowym do ziemi umieszczony został na odchylanym wózku. Dzięki temu nasz dostęp do zespołu napędowego, elementów hydrauliki czy kosza zsypowego jest bezproblemowy. Poruszanie się po drogach z uwagi na wymiary maszyny i możliwość jej agregowania z samochodem ciężarowym, nie wymaga uzyskania specjalnego pozwolenia.

Mobilny przesiewacz bębnowy jest optymalnym rozwiązaniem dla firm, które zajmują się recyklingiem materiałów budowlanych, produkowaniem biomasy, recyklingiem odpadów , kompostowaniem i sortowaniem. Wykorzystanie przesiewacza do hummusu będzie użyteczne wszędzie tam, gdzie pojawia się konieczność zastosowania zautomatyzowanej oraz mobilnej techniki przesiewu. Solidne komponenty, które są odporne nawet na duże przeciążania, a także zaawansowane technologicznie systemy gwarantują wydajność oraz ekonomiczność użytkowania maszyny.

Wynajem przesiewacza bębnowego – profesjonalna obsługa

Jako firma z wieloletnim doświadczeniem na rynku gwarantujemy Państwu profesjonalną obsługę w zakresie wynajmu sprzętu. Każdy przesiewacz bębnowy jest wysokiej klasy urządzeniem – o najlepszych parametrach. Dbamy o jego regularne przeglądy techniczne, jak również serwisowanie. Dokładamy wszelkich starań, aby spełniał on oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Ponadto służymy fachowym doradztwem – żadnego pytania nie zostawiamy bez odpowiedzi.

Skontaktuj się:

EKO-RAFF Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Ul. Królowej Marysieńki 33m/94
02-954Warszawa

Telefon: 602-332-047