Wywóz gruzu – Piaseczno, Warszawa i okolice

W naszej ofercie znajdą Państwo profesjonalny, w pełni bezpieczny oraz legalny wywóz gruzu i odpadów budowlanych. Dysponujemy odpowiednią flotą transportową dedykowaną świadczeniu tego typu usług. Nieustannie zwiększamy nasze zasoby oraz dostosowujemy się do wymagań związanych z przepisami prawa oraz oczekiwań nawet najbardziej wymagających klientów. Świadczą o tym setki zrealizowanych zleceń na terenie takich miast jak Warszawa oraz okolice, w tym między innymi Legionowo, Piaseczno, Pruszków, Otwock oraz Marki.

Wywóz gruzu z załadunkiem Warszawa i region

Gruz jest odpadem, który powstaje na skutek szeroko pojętych prac budowlanych oraz przeprowadzania remontu. Jego wyrzucanie do pojemników przeznaczonych na odpady komunalne jest niezgodne z prawem, stąd też konieczne jest skorzystanie z usług firmy specjalizującej się w jego usuwaniu. Posiadamy w tej materii bogate doświadczenie.

Przez lata działalności wypracowaliśmy sobie modele działania, które zdecydowanie wyróżniają nas spośród konkurencji. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie dokładnie analizując proces działania, aby był możliwie jak najkrótszy. Oprócz wywozu gruzu zapewniamy także wynajem kontenerów, które podstawimy na Państwa posesję.

Wywóz gruzu Big Bag

Proponujemy Państwu wywóz gruzu bigbagi, czyli w elastycznych workach wielkogabarytowych. Rozwiązanie to stanowi znakomitą alternatywę dla tradycyjnych kontenerów. Worki Big Bag sprawdzą się w utylizacji takich odpadów jak m.in. płyty gipsowo-kartonowe, panele, wiadra po farbach, złom, plastikowe rury etc. Oprócz wysokiej jakości worków oferujemy Państwu także atrakcyjne ceny ich zastosowania.

Wywóz odpadów budowlanych

Budowa bardzo często wiąże się z nagromadzeniem gruzu i innych odpadów, których usunięcie może być bardzo kłopotliwe. Problem staje się większy, kiedy mówimy o budowie w mieście, gdzie często nie ma miejsca na postawienie kontenera na odpady budowlane czy też składowanie zanieczyszczeń. Nasza firma z przyjemnością pomoże Państwu w tej materii możliwie w jak najkrótszym czasie oraz oferując atrakcyjne warunki finansowe w zakresie wywozu odpadów.

Zachęcamy Państwa do kontaktu. Zapewniamy sprawną realizację zleceń. Wystarczy zadzwonić!

Skontaktuj się:

EKO-RAFF Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Ul. Królowej Marysieńki 33m/94
02-954 Warszawa

Telefon: 602-332-047