tel. +48664916888

Wywóz liści i wywóz ziemi – odpady sezonowe

Nasza firma specjalizuje się w świadczeniu usług wywozu odpadów sezonowych, które dla wielu właścicieli domów jednorodzinnych czy administratorów obiektów publicznych okazują się bardzo problematyczne w utylizacji. W trosce o zadowolenie naszych Klientów oferujemy fachową pomoc przy odbiorze i transporcie wszelkich odpadów pochodzenia naturalnego, które zakłócają porządek na prywatnych i publicznych posesjach.

Wywóz ziemi i liści – czy trwa cały rok?

Odpady sezonowe to nic innego jak wszelkiego rodzaju odpadki, które najczęściej powstają w wyniku prac porządkowych w przydomowych ogrodów, na terenach zielonych na osiedlach, jak również firmowych posesjach. Wśród najbardziej kłopotliwych odpadków zielonych wymagających utylizacji możemy wyróżnić: liście, trawę, gałęzie czy ziemię. Odpady sezonowe to również śnieg, który w okresie zimowym potrafi mocno utrudnić życie.

Legalna i bezpieczna utylizacja

W naszej ofercie znajdą Państwo usługi dopasowane do swoich indywidualnych potrzeb, bo odpadki wywozimy niezależnie od pory roku. Posiadamy specjalistyczną flotę pojazdów przystosowaną do bezpiecznego i legalnego wywozu liści czy wywozu ziemi na terenie Warszawy oraz okolicznych gmin, które głównie obsługujemy. Jako firma z dużym doświadczeniem w sektorze transportu odpadów stawiamy na pełen profesjonalizm oraz terminowość przy realizacji każdego zlecenia.

Zdajemy sobie sprawę, że popyt na usługi wywozu odpadków sezonowych wciąż rośnie, dlatego nieustannie dopasowujemy się do Państwa oczekiwań i oferujemy atrakcyjne oraz elastyczne warunki współpracy. Jeśli są Państwo zainteresowani naszą ofertą, zapraszamy do kontaktu. Nasi doradcy przedstawią szczegóły oferty, w tym cenę oraz najbliższy możliwy termin wykonania usługi.

Skontaktuj się:

EKO-RAFF Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Ul. Królowej Marysieńki 33m/94
02-954Warszawa

Telefon: 602-332-047