Wywóz śmieci Warszawa i okolice

Oferujemy Państwu kompleksowe usługi z zakresu odbioru oraz zagospodarowania odpadów. Obszarem naszej działalności jest Warszawa, jak również takie miasta jak Marki, Legionowo, Pruszków, Piaseczno oraz gminy ościenne. Obsługujemy zarówno klientów indywidualnych, jak również podmioty gospodarcze, w tym firmy, biura oraz instytucje.

Zapewniamy kompleksowe usługi odbioru m.in. odpadów komunalnych, budowlanych i remontowych, surowcowych selektywnie zbieranych (w tym papier, karton, tworzywa sztuczne, metale zależne i niezależne, szkło, odpady surowcowe zbierane ręcznie), wielkogabarytowych, a ponadto zielonych.

Wywóz śmieci – najtaniej w regionie

Odpady są przez nas odbierane i transportowane profesjonalnym sprzętem, a następnie zagospodarowywane w naszych sortowniach zgodnie ze wszystkimi obowiązującymi przepisami prawa i z zastosowaniem nowoczesnych technologii. Nieustannie śledzimy wszystkie najnowsze rozwiązania w branży i natychmiast na nie reagujemy. Z powodzeniem możemy również powiedzieć, że wyznaczamy ścieżki rozwoju i słyniemy z kompleksowej realizacji każdego zlecenia, bez względu na to czy jest to wywóz śmieci czy inna usługa.

Zapewniamy Państwu indywidualne podejście. Zawsze dotrzymujemy ustalonych z klientem terminów i dostosowujemy termin oraz godzinę odbioru odpadów do Państwa oczekiwań. Nie bez powodu zostaliśmy odznaczeni certyfikatem Rzetelna Firma, który świadczy o naszym profesjonalizmie oraz doświadczeniu, jakie zdobywaliśmy przez lata. Zapraszamy do kontaktu, z przyjemnością odpowiemy na każde pytanie, jak również dostosujemy ofertę związaną z gospodarowaniem odpadami do Państwa potrzeb.

Skontaktuj się:

EKO-RAFF Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Ul. Królowej Marysieńki 33m/94
02-954Warszawa

Telefon: 602-332-047