tel. +48664916888

Wywóz nieczystości Warszawa i okolice

Jako firma z wieloletnim doświadczeniem w branży wywozu śmieci i opadów, świadczymy kompleksowe usługi w zakresie wywozu nieczystości płynnych, w tym przydomowego szamba i ścieków. Oferujemy szybki i sprawny wywóz odpadów płynnych ze zbiorników bezodpływowych, transport nieczystości ciekłych z przenośnych toalet, jak również pomoc przy wypompowywaniu wody z zalanych terenów.

Wywóz nieczystości płynnych

Dysponujemy wyspecjalizowanym sprzętem oraz pojazdami asenizacyjnymi, które spełniają wszelkie normy ekologiczne. Posiadamy również szereg certyfikatów i zezwoleń koniecznych do prowadzenia działalności w obrębie odbioru i wywozu nieczystości ciekłych. Z naszych obowiązków wywiązujemy się terminowo i z zachowaniem wszelkich środków ostrożności, a to wszystko dzięki wysoce wykwalifikowanej kadrze pracowniczej, która jest gwarancją usług na najwyższym poziomie.

Dla kogo jesteśmy?

Z naszej bogatej oferty mogą skorzystać zarówno osoby fizyczne, jak i przedsiębiorcy, dlatego docieramy do coraz szerszego grona zadowolonych odbiorców. Naszym ogromnym atutem jest elastyczność i umiejętność błyskawicznego dostosowania zakresu działań związanych z wywozem płynnych nieczystości do indywidualnych potrzeb każdego Klienta. Do realizacji zleceń podchodzimy z ogromnym zaangażowaniem, sumiennością i dbałością o przestrzeganie wszelkich zasad bezpieczeństwa.

Gdzie działamy?

Nasza firma obsługuje teren Warszawy i okolic (m.in. Piaseczno, Pruszków, Piastów, Otwock, Sulejówek), a dotarcie do klienta przebiega w ekspresowym tempie. Aby nawiązać z nami współpracę przy wywozie odpadów płynnych, jak również odpadów stałych, wystarczy zadzwonić i ustalić szczegóły z naszymi doradcami.

Skontaktuj się:

EKO-RAFF Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Ul. Królowej Marysieńki 33m/94
02-954Warszawa

Telefon: 602-332-047